Spánek jako hedvábí

Je to krásný pocit. Zachumlat se do jemné a hebké přikrývky, sladce usnout a následujícího rána se probudit plný čerstvých sil. Příjemný pocit, že mi není ani chladno, ani moc teplo a celé tělo příjemně relaxuje.

PÉŘOVÉ PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE Z BÖHMERWALDU

Aby se toto přání mohlo splnit, vyvíjí a šije firma BÖHMERWALD již více než sedm desetiletí přikrývky a polštáře nejvyšší kvality se značkou „Made in Bayern“. Za využití nejnovějších technologií a ve spojení s řemeslnou tradicí, zde vyrábí péřové ložní výrobky, které splňují i nejvyšší nároky uživatelů.


NEJVYŠŠÍ KVALITA PŘÍMO Z BAVORSKA.
NABÍZÍME VÁM JISTOTU V KVALITĚ I V ÚČINNOSTI. VŽDY S DŮVĚROU PRO VÁS.


O orientaci firmy na vysokou kvalitu a hygienu svědčí i následující značky kvality, kterými jsou opatřeny péřové ložní výrobky.

DAUNASAN splňuje Evropskou normu pro peří a prachové peří. Plnící materiál je ošetřen jemným praním a sušením při teplotě minimálně 100°C.

Značka NOMITE označuje výrobky vhodné pro alergiky na domácí prach. Rychlejší zahřátí lůžka - optimální odvod vlhkosti. Ochrana hustou tkaninou povlaku navíc.

Osvědčení podle Evropské normy ÖKOTEX Standard 100, spolehlivá značka záruky na testování textilie na zdraví škodlivé látky.