EVERY EMOTION CLIMA SYSTEM

AKTIVNĚ PŘISPÍVÁ KE ZMÍRŇOVÁNÍ BOLESTI ZAD,
RAMEN, ŠÍJE A PÁTEŘE


MATRACE EVERY EMOTION

CLIMA SYSTEM

  • Clima System - antibakteriální a odvětrávací pěnový rošt v jádru matrace
  • HR pěna zajišťuje pevnost, pružnost a vyšší propustnost vzduchu
  • Profilované jádro matrace zajišťuje ergonomický efekt ležení
  • Udržování správné polohy těla (záda, bok, bříško)
  • Zdravá a příjemná relaxace páteře, kloubů a svalů
  • 3-dílný, ručně šitý,
  • Vysoce hygienický potah
  • Nadstandardní zatížení do 120 kg
  • Alergicky neutrální

Clima System - odvětrávání matrace

Jedná se o vrstvené ergonomické jádro sendvičového typu z tzv.“studené“ pěny. Nové konstrukční řešení spočívá ve vložení pružících a odvětrávacích pěnových roštů do jádra. Originální spojení všech vrstev jádra spočívá v jejich vzájemné fixaci bez použití lepidla.

Jádro matrace je chráněno bavlněným separačním návlekem. Odvádí vlhkost, vytváří příjemné suché klima, zamezuje vzniku a šíření bakterií a plísní. Provzdušněné a odpružené jádro poskytuje vyšší komfort spaní.

Jádro matrace

Třívrstvé ergonomické jádro sendvičového typu z tzv.“studené“ pěny o celkové výšce 18 cm. Nové konstrukční řešení spočívá ve vložení jednoho pružícího a odvětrávacího pěnového roštu do jádra. Originální spojení všech vrstev jádra spočívá v jejich vzájemné fixaci bez použití lepidla. Jádro matrace je chráněno bavlněným separačním návlekem. Provzdušněné a odpružené jádro poskytuje vyšší komfort spaní.

Anatomické zóny

7 anatomických zón s rozdílným profilováním povrchu horní a spodní části jádra poskytuje pohodlnou oporu všem částem těla. Výřezy na povrchu jednotlivých zón vytvářejí „kolébkový“ efekt a zpříjemňují relaxaci celého těla.

HR pěna

Tzv. „studená pěna“ o hmotnosti 38 kg/m³ odpovídá současným požadavkům zdravého spaní. Díky své struktuře je vzdušná, pevná a alergicky neutrální.

 

Ručně šitý Potah matrace

Komfortní a orginální potah Every aktivně přispívá ke zdravému a pohodlnému spaní. Zvýšené pohodlí zajišťuje luxusní tkanina ze 100% umělého hedvábí ( viskozy ). Tato tkanina je podšita termopojeným klimatizačním rounem o hmotnosti 350g/m2. Potah tím získává výborné vlastnosti. Jedinečnou nasákavost prodyšnost, hyperalergenní a antibakteriální schopnosti.


Originální konfekční zpracování

Originální prošev „every“ zajišťuje výbornou elasticitu a přilnavost potahu k jádru, což umožňuje bezprostředně kopírovat ergonomii jádra a dosáhnout s ním přirozeného souladu. Výsledkem je zvýšený komfort a zdravé a přijemné spaní.