mimi Tencel

mimi Tencel
výjimečně lehký komfort

Dětská ložní souprava every mimi TENCEL má díky lyocellovým vláknům jedinečné užitné vlastnosti. Díky jim dítěti vytváří příjemné suché a teplé mikroklima. Lyocellová vlákna působí navíc antibakteriálně. Předností přikrývky a polštáře Tencel je, že zajištuje výbornou nasákavost a odvod vlhkosti do okolního prostředí. Tím vytváří ideální prostředí pro klidný a příjemný spánek. Souprava every TENCEL se řadí svými vlastnostmi mezi nejvhodnější ložní výrobky pro děti.

Přikrývka every mimi TENCEL

kombinuje unikátní vlastnosti TENCEL a 4-kanálkového dutého vlákna everyFibreLoft v náplni. Vlákno je spirálově tvarované a jeho vysoká elasticita dodává maximální nadýchanost a stálost objemu. Správné konfekční zpracování dává přikrývce nádhernou splývavost a zároveň pevnost.

Polštář every mimi TENCEL

je složený ze dvou samostatných částí. Obal je zhotovený z jemné tkaniny Tencel zajištující výbornou nasákavost a odvod vlhkosti podložená je 4-kanálkovým prošitým polyesterovým vláknem everyFibreLoft. Obal, který je opatřený zipem je snímatelný a samostatně pratelný do 60°C. Vlastní náplň je vložena v samostatném vaku z lehkého micro polyesteru a je rovněž opatřena zipem pro optimální úpravu náplně.Polštář obsahuje směs chomáčkových dutých polyesterových vláken a polyuretanových tyčinek.

Hlavní přednosti:

  • přírodní tkanina hebká jak hedvábí
  • absorbuje o 50% více vlhkosti než bavlna
  • antibakteriální účinky
  • vysoce hygienická pratelná do 60°C

praní 60C zákaz bělení chlórem mírné žehlení chemiské čištění sušení mírné

Název výrobkuRozměrHmotnost
Přikrývka mimi TENCEL90x135cm200 g / m2
Přikrývka mimi TENCEL90x135cm300 g / m2
Název výrobkuRozměrHmotnost
Polštář mimi TENCEL50x70cm zip+cca 670 g / m2
Polštář mimi TENCEL40x60cm zip+cca 450 g / m2
Polštář mimi BATOLE50x70cm360 g / m2
Polštář mimi BATOLE40x60cm250 g / m2

Fotogalerietel.: +420 603 827 363
e-mail: obchod@every-czech.cz
© 2014 every s.r.o.